Biz Türkiye’nin Neşesini Artırıyoruz

Biz Türkiye’nin Neşesini Artırıyoruz

(minik de olsa:)

dinozorapps.com logo simge100x
Dinozor Apps

Bir uygulama 80 milyonu nasıl mutlu edebilir ki? Edebilir çünkü hayat bir programdır.

Bu yazı hayata bakış açınıza bir katkı sağlamak için yazılmıştır. (en azından denedik diyeceğiz)

Telefon Şakası uygulamasını 350 bin kadar insan indirdi (19 Eylül 2017) ve arkadaşlarına şakalar yaptı ve beraber güldüler. Şu an kim bilir kime șaka ediyorsunuz  (durma devam et😃)

Telefon Şakası
Telefon Şakası

Neşeli bir hayat bir insanı mutlu eder. Bir insan yüzündeki gülümsemenin gücü ile girdiği her ortama umut götürür.  Gülümseme umuttur. Sadece biz Dinozor Apps değil Neşeli her uygulama hayatımızı her yeni gün  daha da güzel bir hale getiriyor. O yüzdendir ki neşeli arkadaşlarımızı daha çok severiz. Hayat hep ciddi, orası kesin ama biz robot değiliz. Beynimize çip takılmış gibi bizden her isteneni harfiyen yapacak kadar alçalmadık. Biz özgürüz çünkü insanız. Mutlu olmak için ciddi şeylerden sıyrılmayı başarıp neşeli ve eğlenceli hayata ⛵ yelken açabiliriz.

Tele Sekreter Telefon Şakası
Tele Sekreter Telefon Şakası

Bilgisayarlar uygulamalar hepsi bizim mutluluğumuz için onları birbirimize karşı değil birbirimize yaklaşmak için kullanırsak bu etki güzel tepki doğurur.

İçinizdeki saf çocuğu saf tutun, neşeyle yaşayın, umutla yaşayın, sevin, sevilin, gülün ama öyle böyle değil… O kadar çok gülün ki varsa düşmanlarınız bile, kahkaha atsın. dostlarınızın gülmekten yanakları ağrısın. Kalbinizdeki ve ruhunuzda ve aklınızdakiler el ele tutuşsun. 😂

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir